logo Facebook

O FIRMIE


Szanowni Państwo,

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży kominkowej. Cały czas podnosimy swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach i seminariach zarówno w Polsce jak i za granicą.

Jesteśmy firmą, która zapewnia kompleksowe usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania, wykonawstwa obudów oraz montażu całości przez wyspecjalizowane ekipy monterskie. Do montażu kominków używamy materiałów sprawdzonych oraz posiadających atesty. przygotowując się do realizacji zamówienia staramy się dopasować obudowę do wnętrza pomieszczenia, w którym ma się ona znajdować oraz do gustów Klienta. Wykonujemy wszystkie rodzaje obudów: klasyczne, rustykalne, portale oraz nowoczesne wzory . Do produkcji obudów wykorzystujemy marmur, trawertyn, granit, piaskowiec, cegłę klinkierową, cegłę ręcznie formowaną - w bogatej kolorystyce. Istnieje możliwość wyboru kamienia z dużych płyt.

Budujemy również ciepłe kominki stosując wysokiej klasy płyty akumulacyjne, moduły ceramiczne lub spalinowe kanały szamotowe.

W sprzedaży posiadamy wkłady kominkowe i piece wolno stojące wielu czołowych europejskich producentów z Polski, Francji, Szwajcarii, Czech, Norwegii, Włoch, Austrii i Niemiec.

Różnorodność produktów oferowanych przez wyżej wymienione firmy powodują, że nawet najbardziej wymagający Klienci znajdą coś dla siebie. Obserwując zwiększające się zainteresowanie artykułami grzewczymi systematycznie wzbogacamy naszą ofertę i nie poprzestajemy na kominkach! Zamontujemy w Twoim domu saunę , dobierzemy i również zainstalujemy centralny odkurzacz, wkład kominkowy lub piec z płaszczem wodnym, piec gazowy czy kolektory słoneczne. Możesz też zlecić nam kompleksowe wykonanie instalacji centralnego ogrzewania w Twoim domu.

Z przyjemnością informujemy Państwa, iż nasza firma należy do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia KOMINKI POLSKIE!

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY PROJEKTANTÓW I WYKONAWCÓW.

Z wyrazami szacunku
mgr inż. Przemysław Geppert